Poszukujemy podwykonawców technicznych

W związku z dynamicznym rozwojem i nieustannie rozszerzającym się obszarem naszej działalności, poszukujemy podwykonawców chętnych do nawiązania współpracy w zakresie instalacji oraz serwisu systemów zabezpieczeń technicznych.

Nawiąż z nami współpracę

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Grupa Taurus Ochrona, posiadająca ponad 32-letnie doświadczenie w branży ochrony, jest liderem w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu systemów zabezpieczeń technicznych. Opierając się na najnowszych osiągnięciach technologicznych, tworzymy dedykowane rozwiązania dla naszych Klientów.

W reakcji na dynamiczny rozwój, stale rosnące zainteresowanie naszą ofertą oraz rosnące potrzeby naszych Klientów, poszukujemy podwykonawców na terenie całego kraju. Nasze długoletnie doświadczenie umożliwia nam świadczenie usług na najwyższym poziomie, a poszerzanie bazy partnerów jest kluczowym elementem naszej strategicznej wizji. Obecnie skupiamy się na nawiązywaniu współpracy z firmami specjalizującymi się w dziedzinie zabezpieczeń technicznych, z myślą o utworzeniu bazy stałych, zaufanych partnerów do wspólnej realizacji projektów zarówno krótko-, jak i długoterminowych.

Działając na rynku ochrony ponad trzy dekady, zyskaliśmy zaufanie wielu Klientów, co stanowi kluczowy fundament w każdej relacji biznesowej. Zachęcamy do dołączenia do grona naszych partnerów, abyśmy razem mogli budować jeszcze silniejszą pozycję na rynku ochrony.

Dlaczego warto nawiązać z nami współpracę?

Innowacyjne podejście

Nasze podejście do zabezpieczeń technicznych opiera się na najnowszych technologiach. Współpracując z nami, będziesz miał dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku.

Wsparcie techniczne

Oferujemy kompleksowe wsparcie techniczne oraz dostęp do wykwalifikowanych specjalistów, byś zawsze mógł liczyć na profesjonalną pomoc.

Rozwój biznesowy

Współpraca z nami to nie tylko możliwość korzystania z najnowocześniejszych technologii, ale także szansa na rozwój. Razem możemy skoncentrować się na tworzeniu kompleksowych rozwiązań, które spełniają oczekiwania naszych klientów.

Stała współpraca

Ze względu na dużą ilość prowadzonych projektów, oferujemy długotrwałą i stałą współpracę

Razem tworzymy
jakość!
0 lata

działalności w branży ochrony i zabezpieczeń technicznych

Ogólnopolski
zasięg
0 +

specjalistów

0 +

miejscowości w Polsce

Jesteśmy certyfikowani w zakresie norm:
System zarządzania jakością
System zarządzania bezpieczeństwem informacji
Wytyczne dotyczące odpowiedzialności społecznej
Systemy zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy
System zarządzania środowiskowego

Jak działamy

Nawiązanie współpracy
Realizacja projektów
 • Przydzielanie zadań

  W zależności od projektu i zakresu współpracy, przydzielamy konkretne zadania. Stawiamy na zrozumienie indywidualnych mocnych stron każdego partnera oraz ustalając stały, dedykowany obszar działania, co umożliwia efektywne wykorzystanie kompetencji w ramach zespołu projektowego.

 • Transparentność i komunikacja

  Wprowadzamy jasne kanały komunikacji, aby umożliwić swobodną wymianę informacji między zespołami.

 • Monitoring i współpraca

  Nasza współpraca opiera się na otwartej komunikacji i wzajemnym zaufaniu. Wspólnie analizujemy ewentualne trudności i podejmujemy decyzje, które przyczyniają się do efektywnej realizacji projektów.

Obszar działalności

Posiadamy doświadczenie oraz zapewniamy elastyczność niezbędną do skutecznego zabezpieczania obiektów oraz lokalizacji, takich jak:

 • plac budowy,
 • składowiska,
 • flota transportowa,
 • osiedla mieszkalne, domy i mieszkania,
 • administracja publiczna,
 • targowiska,
 • infrastruktura portowa, kolejnictwo,
 • powierzchnie magazynowe, hale produkcyjne,
 • obszary wykorzystywane do organizacji imprez masowych,
 • obiekty zielone, tereny otwarte,
 • przestrzenie wymagające szczególnej ochrony, włącznie z infrastrukturą krytyczną.
vPATROL Tower - wieże monitorujące
Nasze wieże vPATROL Tower® od wielu lat pełnią kluczową rolę w zabezpieczaniu farm wiatrowych oraz fotowoltaicznych rozproszonych na terenie całej Polski, stając się istotnym elementem systemów zabezpieczenia tych obiektów.

Wypełnij formularz

  Możliwy obszar realizacji zleceń

  Województwo

  Skontaktuj się z nami

  Nawiąż współpracę

  Wypełnij formularz zgłoszeniowy, zadzwoń lub napisz bezpośrednio na adres mailowy.

  współpraca Taurus Ochrona
  Nasze marki
  Scroll to Top