Taurus Ochrona - Oferty pracy - Country Menedżer ds. Kluczowych Klientów

Specjalista/ka ds. Wsparcia Sprzedaży Klientów Kluczowych

Kujawsko-pomorskie

Umowa o pracę

Pełen etat

Praca hybrydowa

Zakres obowiązków:

  • odpowiadanie na zapytania klientów
  • asystowanie we współpracy ze stałymi i nowymi kontrahentami Prezesa Zarządu, Członka Zarządu i Działu Kluczowych Klientów (kontakt telefoniczny, mailowy i osobisty)
  • zarządzanie hierarchią prowadzonych projektów handlowych dla Prezesa Zarządu, Członka Zarządu oraz Działu Kluczowych Klientów – sortowanie i synteza najistotniejszych informacji
  • współpraca z Dyrektorami i Kierownikami poszczególnych działów w strukturze firmy w zakresie sprawnego przepływu informacji a także podczas przygotowania i wdrożenia koncepcji, wycen, ofert, umów i budżetów
  • organizacja i obsługa spotkań biznesowych oraz wizji lokalnych zarówno w siedzibie firmy jak i u klienta
  • przygotowywanie baz danych potencjalnych klientów
  • prezentowanie klientowi usług i produktów firmy

Nasze wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą klienta
  • doskonała organizacja pracy
  • terminowość, rzetelność i sumienność wykonywanej pracy
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności programu EXCEL)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie preferowane wyższe
  • ważnym atutem będzie doświadczenie we współpracy z klientami w sektorze B2B oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Inicjatywy dla naszych pracowników
  • Imprezy i integracje firmowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko, przyjazne Twoim pomysłom
  • Komfortowe warunki pracy – nowe, wysokiej klasy biuro z wygodnym dojazdem
  • Wewnętrzne konkursy firmowe
  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej
  • Kartę sportową
  • Internetową platformę kredytową

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie zajęć sportowych

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie na życie

Możliwość pracy zdalnej

Spotkania integracyjne

Elastyczny czas pracy

Program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas! Warto!

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), szanując Twoją prywatność oraz dbając o to, abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.

Scroll to Top