Kierownik Działu Zabezpieczeń Technicznych - Taurus Ochrona

Kierownik Działu Zabezpieczeń Technicznych

Toruń

Umowa o pracę, kontrakt B2B

Pełen etat

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie pracą działu, Koordynacja działań oraz współpraca z innymi działami firmy
  • Uczestnictwo w projektach związanych bezpieczeństwem technicznym. (głównie systemy CCTV, KD, SSWiN)
  • Ocena ryzyka związanego z bezpieczeństwem technicznym oraz opracowywanie i wdrażanie odpowiednich środków zaradczych
  • Przygotowywanie kosztorysów , analiza dokumentacji, wsparcie działu handlowego w przetargach
  • Analiza i raportowanie incydentów związanych z bezpieczeństwem technicznym.
  • Dobór rozwiązań, dostawców i podwykonawców
  • Wyznaczanie oraz monitorowanie stopnia realizacji celów podległych pracowników
  • Nadzór i kontrola nad terminami i jakościową realizacją umów z klientem – montaż, naprawy, konserwacja
  • Reagowanie w sytuacjach awaryjnych i bieżące usuwanie zgłoszonych usterek

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Kierownika ds. Zabezpieczeń Technicznych lub podobnym stanowisku
  • Znajomość aktualnych trendów i rozwiązań w dziedzinie bezpieczeństwa technicznego
  • Umiejętność zarządzania projektami związanymi z zabezpieczeniami technicznymi
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość przepisów i norm związanych z bezpieczeństwem technicznym
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Prawo jazdy kat. B (czynne)
  • Samodzielność, wysoka kultura osobista, przywiązywanie wagi do poufności informacji
  • Niekaralność

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Udział i wpływ na zadania w procesie realizacji projektów
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Benefity:

Dofinansowanie zajęć sportowych

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Możliwość pracy zdalnej

Spotkania integracyjne

Program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas! Warto!

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), szanując Twoją prywatność oraz dbając o to, abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.

Scroll to Top