Kierownik Działu Zabezpieczeń Technicznych - Taurus Ochrona

Kierownik/czka Działu Kadr i Płac

Toruń

Umowa o pracę

Pełen etat

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie procesami kadrowo-płacowymi
  • Koordynowanie spraw kadrowych
  • Reprezentowanie pracodawcy w kontaktach z pracownikami i jednostkami zewnętrznymi
  • Dbanie o uaktualnienie dokumentacji pracowniczej
  • Przygotowanie zestawień dla Zarządu
  • Naliczanie listy płac z uwzględnieniem raportowania do ZUS i US

Nasze wymagania:

  • Specjalne wymagania: znajomość oprogramowania Enova 365
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Odpowiedzialność oraz asertywność
  • Znajomość programu Płatnik
  • Samodzielność i dokładność w wykonywanej pracy na stanowisku
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Znajomość programu Excel i umiejętność posługiwania się nim – tworzenie zestawień, wyliczeń
  • Radzenie sobie z rozwiązywaniem problemów i otwartość na naukę

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Udział i wpływ na zadania w procesie realizacji projektów
  • Benefity: opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie

Benefity:

Dofinansowanie zajęć sportowych

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Platforma pożyczkowa

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Możliwość pracy zdalnej

Spotkania integracyjne

Program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas! Warto!

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), szanując Twoją prywatność oraz dbając o to, abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.

Scroll to Top