Asystent/ka Zarządu

Kujawsko-pomorskie, Toruń

Umowa o pracę

Pełen etat

Praca stacjonarna

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi spraw zleconych przez Zarząd
  • Kompleksowa organizacja podróży służbowych dla Zarządu
  • Zarządzanie kalendarzem Prezesa Zarządu w zakresie planowania i organizacji spotkań
  • Obsługa spotkań Zarządu
  • Asystowanie podczas spotkań i konferencji
  • Przygotowywanie prezentacji, raportów i innych dokumentów na potrzeby Zarządu
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w celu zapewnienia sprawnej realizacji oczekiwań i poleceń Prezesa Zarządu
  • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie
  • Archiwizacja dokumentacji prowadzonej na stanowisku

Nasze wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym przede wszystkim excel) oraz aplikacji Google
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Doskonała organizacja pracy własnej
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu obowiązków
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do pracy na samodzielnym stanowisku
  • Umiejętność wyznaczania sobie priorytetów
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Mile widziane:
    – Prawo jazdy kat. B
    – Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Inicjatywy dla naszych pracowników
  • Imprezy i integracje firmowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dynamiczne i pełne wyzwań środowisko, przyjazne Twoim pomysłom
  • Komfortowe warunki pracy – nowe, wysokiej klasy biuro z wygodnym dojazdem
  • Wewnętrzne konkursy firmowe
  • Dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej
  • Kartę sportową
  • Internetową platformę kredytową

Benefity:

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie zajęć sportowych

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Ubezpieczenie na życie

Możliwość pracy zdalnej

Spotkania integracyjne

Elastyczny czas pracy

Program rekomendacji pracowników

Dołącz do nas! Warto!

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1), szanując Twoją prywatność oraz dbając o to, abyś wiedział kto i w jaki sposób przetwarza Twoje dane osobowe, przedstawiamy informacje, które pomogą Ci to ustalić.

Scroll to Top